Meditace

Jsem dost dobrá

Uvědomuješ si, že Tě pocit "nejsem dost dobrá" svazuje a nedovoluje Ti žít naplno?

  • Chtěla by sis připadat dobře, být sebejistá a nepochybovat o své hodnotě?
  • Cítíš, že máš právo na život v hojnosti a lásce, a přitom si ho sama blokuješ?
  • Ráda bys zažívala pocit, že jsi správně přesně taková, jaká jsi?

Mám tu pro Tebe jedno prožitkové řešení!

Nahlédni do svého nitra a dovol si odhodit pochyby o sobě samé a nech svou vnitřní krásu zářit.

 

Naše hodnota totiž není určována tím, co si o nás myslí druzí lidé, ale tím, jak vnímáme samy sebe.

V meditaci Jsem dost dobrá dostaneš příležitost tento pocit očistit a postavit se do své síly.

Navíc mám ještě jedno překvapení, které má velmi léčivý charakter. Za chvíli ti o něm povím.

  • V meditaci Jsem dost dobrá pochopíš, že Tvoje hodnota je nezávislá na okolí.

  • Získáš příležitost prožít si, jak úžasná jsi, když odložíš posuzování.

  • Necháš se prostoupit duhou sebelásky a zažiješ úlevu, že jsi v pořádku přesně taková, jaká jsi.

Jmenuji se Tereza Kramerová a jsem průvodkyně po krajině mysli. Dlouho jsem žila s pocitem nedostatečnosti a nikdy jsem nebyla dost štíhlá, inteligentní, sexy, duchovní, zajímavá...

Pak jsem díky sebepoznání přišla na to, že neexistuje žádná dokonalá budoucí Tereza. Jediná Tereza, kterou mám k dispozici, je ta, jejíž srdce cítím ve své hrudi. Zamilovala jsem se do ní a změnil se mi celý svět.

Díky pocitu, že jsem dost dobrá prožívám mír se sebou i s vnější realitou. Je to tak nádherné a utišující, že toto své poznání s vděčností nabízím i tobě skrze prožitek v meditaci.

Ještě než klikneš na objednávku, tak Ti doporučuji číst dál, protože pro Tebe mám velmi zajímavou nabídku!

V 15 minutách projdeš laskavým přeladěním vnímání sebe sama.

Takto o meditaci mluví ženy, které ji již prožily:

Pokud občas chodíte s hlavou sklopenou a očima zabodnutýma hluboko do země, asi znáte pocit "nejsem dost dobrá". I já ho znám velmi důvěrně a snažím se ho postupne zbavovat už nějaký čas. Mám ho v sobě usazený hluboko. Provází mě už od dětství a pořád se mi vrací. Tato meditace je skvělá. Budu ji procházet pravidelně po probuzení, ať se hned ráno naladím na program: "Jsem dost dobrá". Vím, že mám schopnost svítit stejně jako každý na tomto světě. Pracuju na tom a doporučuju tuto meditaci nejen těm, kteří "nesvítí", ale i těm, kteří třeba jen občas pohasínají.

Libuška Fáberovámaminka na mateřské

Moc si cením toho, co Terka vytvořila. Má to sílu. Na svém těle jsem během meditace ucítila “hmatatelné” změny. Rozpustily se mi strachy nahromaděné v oblasti ramen a šíje. Celé moje tělo jakoby “vklouzlo” do pocitu, že jsem dost dobrá. Jakoby to v něm najednou bylo otištěno. Začala jsem cítit, že všem buňkám mého těla najednou nic nebrání vyzařovat lásku. S naprostou samozřejmostí. A jak náročné se to zdálo předtím. Terčin láskyplný a pokojný hlas mě vedl meditací na mé dno. Avšak při procházce po něm jsem prožívala sounáležitost, něžné pohlazení po duši a pomaloučku se ten pocit rozpouštěl. Cítím, že každá buňka mého těla začíná zářit vibrací lásky. Děkuji ❤

Hanka Šilarováhttps://praceprozivot.cz

Terezko, na Tvoji meditaci jsem se moc těšila. Vím, že jsou jemné, citlivé a krásné. Tato meditace překonala moje očekávání. Cítila jsem se opravdu celá, celičká v naprostém bezpečí. Vrátila mě do dětských let, kdy jsem ležela u babičky pod její nadýchanou peřinou a věděla jsem, že mě nemůže nic zlého potkat. Chci tím říct, že Tvoje meditace je opět nádherná a citlivá, nejen hudbou, ale hlavně Tvým příjemným hlasem, ze kterého je cítit tolik lásky a laskavosti. Opravdu jsem se po celou dobu cítila v naprostém bezpečí a co je důležité, samy se mi přirozeně ukazovaly všechny obrazy v meditaci. Šlo to úplně samo a spontánně. Děkuji Ti, cítím se nyní opečovaná a v duši šťastná.

Irena Duškováwww.irenaanna.cz

Prezivala som prave tazke dni a chvile. Akoby sa vsetko okolo mna rucalo. Bola som na pokraji sil, vycerpana a hlavne v pocite, ze je to moja vina, lebo nie som dost schopna to vsetko zabezpecit tak, aby to bolo na 110%. Viem, ze som na seba prisna a kriticka, ale nedokazem s tym nic robit, miesto toho sa este viac bicujem a snazim aj za inych. Zahanam tak pocit, ze som to ja, kto zlyhal. Odrazu ako keby mi tuto meditaciu poslal niekto zhora. Ponorila som sa do nej a hned mi doslo, ze som robila vsetko ako som prave najlepsie vedela. Hrozne sa mi ulavilo a prestala som sa obvinovat. Miesto toho som si uvedomila dary a talenty ktore mam. Vyhnala som ten slizky a lepkavy pocit zo svojej hlavy a nahradila spokojnostou a harmoniou. Pustim si ju vzdy, ked mi bude tazko. Uz viem, ze som ovela lepsia ako si pripustam.

Slávka Ramsováwww.slavkaramsova.sk

Kolik stojí takový prožitek?


Přibližně tolik, co půlhodinová masáž zad. Akorát Ti při ní nebude masér uvolňovat svaly, ale necháš se opečovat sebeláskou ve svém vnitřním světě tak, abys cítila úlevu a příjemné uvolnění v pocitu, že je prima být sama sebou.

Meditaci Ti pošlu e-mailem ve formátu mp3. Můžeš ji poslouchat online, nebo si ji stáhnout.

Tento zážitek jsem ocenila na 390 Kč.

To ale rozhodně není všechno!

Momentálně máš možnost získat meditaci v balíčku s další mimořádnou meditací, která má obrovský potenciál!

Nahrála jsem totiž jedinečnou meditaci, která nemá ve světě obdoby.

Zjistila jsem, že má hluboce léčivý charakter. Představuji Ti:

Meditaci Setkání s placentou

Možná Ti to přijde zvláštní a nechápeš, proč by ses měla s placentou potkávat. Možná Ti to připadá úplně padlé na hlavu.
Než si uděláš názor, přečti si prosím tyto reference.

Já jsem totiž ve své praxi zjistila, že většina z nás má primární placentární trauma, které má mnoho projevů. Popsala jsem je dole. Podívej. Třeba se v něčem také poznáš.

Je to nádhera! Tvoj mäkký hlas v spojení s láskavými a liečivými obrazmi... hneď som sa cítila ako u mamy v brušku. Pri spojení s placentou som mala veľmi silný zážitok prepojenia sa s Vesmírom a zažila som stav dychberúceho rozšíreného vedomia. Zrazu som bola všetkým a všetko bolo mnou. Moja placenta svetielkovala ako nočná obloha posiata hviezdami a ja som sa v tom spojení doslova kúpala v blaženosti. Takéto stavy zažívam pri meditácii, no doteraz som mala pocit, že za nimi "niekam" musím ísť. Pri tvojej meditácii, Teri, sa mi ale stalo, že ten obraz sa nahral hlboko do mojej bunkovej pamäti a stal sa mojou súčasťou. Odvtedy mám pocit, že stačí, že SOM. A uz len ten pocit ma napĺňa blahom:) Ďakujem ti z celého srdca:)

Stanka Sobolováhttp://stankasobolova.sk

Milá Terezko, je to už pár dní, co pozoruji nevídané změny ve svém těle, ale i ve svém životě. Děkuji Ti, že jsi mi dala možnost zažít, jaké to je, když dočerpáme energii, která zmizela spolu s placentou. Teprve teď si připadám celistvá a v pořádku. Dokonalá ve své nedokonalosti. Právě taková, jaká jsem. Nemám potřebu zajídat pocit neúplnosti a nedostdovráctví. Připadám si sytá snad jen pouhou existencí a jídlo si teď doopravdy vychutnávám. Od porodu mě provázela bublina, která se rozpínala v mém břiše. Bydlel v ní velký chlad a především obrovská prázdnota, kterou jsem se neustále snažila něčím vyplnit. Jídlem, nabitým programem, spoustou aktivit. Nic z toho mi ale nedělalo radost. Zato teď mám radost z bytí.

Anna Křivánkováhttp://annakrivankova.cz

Placentární trauma se dle mých zkušeností s klientkami projevuje takto:

Pocitem PRÁZDNOTY

a neuspokojení

Potřebou se DOSYTIT

jídlem, sexem, nakupováním

Pocitem ZTRÁTY

aniž by se vědělo, co chybí


Jestli Ti tyto pocity něco říkají, je možné, že i Tvoje podvědomí v sobě nese bolest ze ztráty placenty, která pro Tebe byla životadárným zdrojem živin a byla součástí Tvého těla.

V meditaci Setkání s placentou dostaneš příležitost tuto bolest zahladit a dosytit se láskou, která Ti zprostředkuje prožitek celistvosti.

Meditace Setkání s placentou se nedá koupit samostatně.

Můžeš ji získat pouze v balíčku s meditací Jsem dost dobrá. Každá má hodnotu 390 Kč, nicméně si uvědomuji, že o placentárním traumatu mnoho lidí neví, a tak tuto meditaci nabízím v rámci osvěty za symbolickou cenu 110 Kč.

 Místo 780 Kč ( 2 x 390) zaplatíš jen 500 Kč za OBĚ meditace.

Kliknutím na jedno z těchto tlačítek se dostaneš na objednávkovou stránku. Po vyplnění údajů a zaplacení ti přijde e-mail s odkazem na meditaci/meditace, které si můžeš poslechnout online, nebo si je snadno stáhnout do svého počítače a následně i mobilu, a poslouchat je kdykoliv, kdy na ně budeš mít náladu.

Pokud zjistíš, že moje meditace pro Tebe nejsou to pravé, nabízím GARANCI vrácení peněz. Stačí mi napsat do 14 dnů od koupě a já Ti bez otázek vrátím peníze zpět.

Tereza Kramerováautorka