Cítíš, že ve svém životě potřebuješ změnu?

Ponoříme se do hlubin a znovu nalezneme své sebevědomí.

Zvu Vás do 8týdenního transformačního kurzu naposledy s mojí podporou.

eBook: Uspávání podle 5 smyslů s MEDITACÍ

ZDARMA ke stažení

  • Řešíte uspávání svého miminka?
  • Nevíte jak to zařídit, aby v klidu usínalo?
  • Už jste unavená z večerního tance kolem uspávání a netušíte, co po Vás Vaše díte chce?
  • Ráda byste nahlédla do pocitů svého dítěte?

Spojila jsem svoje zkušenosti s řízenými vizualizacemi s jedinečnou expertkou na dětský spánek Lenkou Medvecovou Tinkovou z projektu ProsímSpinkej a vytvořily jsme pro Vás ZDARMA eBook Uspávání podle pěti smyslů. Lenka se postarala o psaný obsah a já o prožitek.

V 12min MEDITACI si prožijete, jaké to je být miminkem a na vlastní kůži zažijete, co by Vám dělalo dobře, abyste mohla s důvěrou zavřít víčka a odplout na vlně spánku.

eBook Uspávání podle pěti smyslů s MEDITACÍ v mp3

NA 25 stranách Vás provede světem smyslů a jejich vlivem na uspávání a bonusová 12 min vizualizace Vám umožní prožít, co Vaše miminko potřebuje ke klidnému usínání.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Tereza Kramerová

Lenka Medvecová Tinková

NEPOTKALY JSME SE NÁHODOU. Spojuje nás vášeň pomáhat ženám, matkám a jejich dětem žít život, který by je těšil. Věděly jsme o sobě už dávno, ale až při osobním setkání jsme si uvědomily, že se dokážeme i v práci skvěle doplnit. Máme ze spolutvoření velkou radost, která se otiskla i do tohoto našeho prvního společného projektu. A vězte, že nás to baví tak moc, že chystáme i pokračování!

Je opravdu důležité si připomenout, že máme 5 smyslů a všechny lze použít k tomu, aby dítě dobře usnulo. Mám dvě dcery - Zuzanku (4) a Gábinku (1) a každá je jiná. Ta starší má ráda před spaním povídání a mladší hlazení, což se mi večer potvrdilo. V předvečerním shonu bohužel nebyl čas se někam zavřít a 12 minut před uspáváním meditovat. A tak jsem si meditaci pustila na mobilu, že budeme poslouchat společně. Asi po dvou minutách začala mladší brečet, tak jsem to vypnula. Pak začala Zuzanka opakovat po Terezce to málo, co slyšela: náááádech, výýýdech, nááádech a výýýdech...vzápětí usnula :-) Gábinku jsem hladila usínáčkem po čele a spáncích a usnula za pár minut. Potom jsem si konečně mohla pustila meditaci. Terezka má nádherný uklidňující hlas a díky této meditaci jsem si uvědomila, proč uspávám, jak uspávám a jak je důležité to, co dělám teď, neboť tím ovlivňuji budoucnost svých dcer a jejich dětí.
Martina Doubkováautorka projektu Jóga Doma, www.martinadoubkova.cz
Kniha je super a nahrávka ju skvelo dopĺňa. Človek si veľa vecí neuvedomuje a prehliada, hlavne preto, lebo nemá čas. Presne ako sa píše, v hlave máme často asi tak milión povinností a starostí a tak si neuvedomujeme, kde robíme chybu a o to dlhšie môže uspávanie trvať.U mňa to vôbec nie je inak a ani ma nenapadlo, že to môže mať vplyv nie len na zaspávanie, ale aj na dĺžku pokojného spánku. Tvoja meditácia je výborná na to, aby sa človek zastavil a uvedomil. Tých 12 minút, ktoré trvá vypočutie môže ušetriť oveľa viac minút, strávených pri uspávaní :). A tvoj hlas je veľmi upokojujúci, čo zážitok ešte umocňuje. Vrelo odporúčam všetkým maminkám :).
Monika Erényivýživová poradkyně, www.spolutodame.sk
Právě jsem doposlouchala meditaci Uspávání podle 5 smyslů a musím říct, že je opravdu velmi silná a hluboká. Na jednu stranu je jemná, něžná a hladivá, na druhou stranu přináší tak velké poznání, až mi z toho vyhrkly slzy do očí. Myslím, že naše uspávání bude touhle meditací už navždycky poznamenané a vím, že tento můj dnešní prožitek přinese pozitivní výsledky do našeho společného večerního rituálu. Nejen s malinkým miminkem, ale i se starším synem. Bylo pro mne velmi užitečné, že jsem mohla prožít i pocity z "druhé strany" a doteď jsem z toho "naměkko". Moc děkuji a rozhodně doporučuji.
Lucie Lebduškovápsycholožka, www.lucielebduskova.cz
Meditace mě pohladila po duši, tak jako všechny Tvé meditace. Otevřela mi nejen srdce, ale hlavně oči - teď už vím, co bych měla dělat jinak. A víš co? Malá spala mnohem klidněji než jindy (a já taky)! Děkuji.
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz