Workshop Mentální harmonizace

Chtěli byste umět pomoci sami sobě nebo svým dětem v krizových situacích? Zajímá vás, jak k tomu můžete využít síly vlastní mysli?

 • Chcete se naučit využívat potenciál, který máte v hlavě, a zajistit si v životě více pohody?
 • Dali byste rádi svým dětem návod, jak mohou samy ovlivňovat, jak se cítí?
 • Jste rádi aktivními tvůrci svého prožívání?

Svou mysl máte neustále při sobě. Na rozdíl od náplasti, dezinfekce a lékařské péče. I vy se můžete naučit využívat sílu mysli k harmonizaci těla, a tím zpětně ovlivňovat svoji náladu a to, jak se cítíte.

Zvu vás na workshop MENTÁLNÍ HARMONIZACE, kde se naučíte:

 • Jak používat metodu Mentální harmonizace v každodenním životě.
 • Jak pracovat s ostatními i sami se sebou na úrovni těla i příčiny.
 • Jak do svého života zařadit hravou formu každodenní psychohygienu.
 • Jak touto metodou bezpečně pracovat s malými dětmi.
 • Jak pozitivně využívat moc mysli.
 • Jak se aktivně podílet na pohodovém životě.

My jsme se díky Mentální harmonizaci vyhnuli návštěvě noční pohotovosti s bolavým ouškem, synovi se během chvíle značně zmírnila alergická reakce a já jsem za 1 týden splaskla v oblasti břicha o dvě velikosti. O spoustě dalších zázraků, které jsem s touto technikou zažila, vám povím osobně na workshopu.

Workshop Mentální harmonizace byl skvěle strávený čas nabitý praktickými cvičeními a v harmonickém prostředí. Velmi mě překvapilo, s jakou lehkostí je možné něco tak zázračného předat, ale Terezce se to podařilo. Už na workshopu mi to tak nějak šlo bez tlaku a velké snahy a od té doby jsem se svého těla začala ptát celkem pravidelně, co ho trápí, a ono překvapivě odpovídá velmi přesně. Workshop doporučuji rodičům i nerodičům jako rychlou a relativně snadnou pomoc od bolení těla i duše.

Jana Basíkovásvatební agentka a kosmetická poradkyně

Celý workshop bude probíhat velmi prakticky – každý krok a každé pravidlo si osvojíte nácvikem. Vše budete prožívat z obou stran – jako ten, který Mentální harmonizaci provádí, i jako ten, který ji přijímá. Účinky bývají znát okamžitě, a tak si hned ověříte, jaký je správný postup, který vede k cíli – tedy k úlevě a lepšímu pocitu.

Domů odejdete s jasným návodem, a hlavně s vlastní zkušeností, abyste mohli Mentální harmonizaci okamžitě začlenit do každodenního života.

Pro koho je workshop určen?

 • Pro rodiče a všechny, kdo pečují o děti
 • Pro lidi, kteří se zajímají o duchovní rozvoj a práci s tělem.
 • Pro terapeuty a maséry, kteří by si rádi obohatili svoji práci s klienty.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, vytvořila jsem e-book Lékárnička v hlavě, kde se s metodou Mentální harmonizace seznámíte. Je k dispozici zcela zdarma a součástí je i ukázkové video. Stáhněte si ho ZDE>>>.

Datum konání: sobota 20.10., 10 - 17 hodin

Místo: Bindu Yoga Studio, Drtinova 11, Praha 5

Kurzovné: 3 000 Kč

Na workshop zatím není možné se přihlásit, ale pokud jste si stáhli můj eBook Lékárnička v hlavě, včas se dozvíte, že jsou místa k dispozici.

Můžete také sledovat moji facebookovou stránku Vědomý život = vědomá mysl, kam vyvěšuji pozvánky na akce a další inspirace z mého středu.

 

Upozornění: workshop je velmi nabitý – informacemi i prožitky. Počítejte s tím, že za 7 hodin na workshopu se dozvíte tolik informací, že je budete postupně zpracovávat několik týdnů.

Možná, že jste si už pořídili můj videokurz Lékárnička v hlavě aneb pomoz sám sobě, a vrtá vám hlavou, jestli i pro vás bude workshop přínosný.

Jsem přesvědčená, že ano. Některé techniky už budete znát z videokurzu. Na workshopu vám ale vše vysvětlím detailně, s ukázkami, případovými studiemi a budete mít jedinečnou možnost se na cokoliv zeptat.

Také zažijete praxí nabitý čas s milými lidmi a vězte, že tentokrát vás naučím i nové postupy, které jsem zatím nikde nesdílela! Energie živého setkání je prostě nepřenositelná.