OSMIminutovka

Unikátní technika, která umí během pár minut ze STRESU A STRACHU vykouzlit VNITŘNÍ KLID.

Workshop Mentální harmonizace

Chtěli byste umět pomoci sami sobě nebo svým dětem v krizových situacích? Zajímá vás, jak k tomu můžete využít síly vlastní mysli?

 • Chcete se naučit využívat potenciál, který máte v hlavě, a zajistit si v životě více pohody?
 • Dali byste rádi svým dětem návod, jak mohou samy ovlivňovat, jak se cítí?
 • Jste rádi aktivními tvůrci svého prožívání?

Svou mysl máte neustále při sobě. Na rozdíl od náplasti, dezinfekce a lékařské péče. I vy se můžete naučit využívat sílu mysli k harmonizaci těla, a tím zpětně ovlivňovat svoji náladu a to, jak se cítíte.

Zvu vás na workshop MENTÁLNÍ HARMONIZACE, kde se naučíte:

 • Jak používat metodu Mentální harmonizace v každodenním životě.
 • Jak pracovat s ostatními i sami se sebou na úrovni těla i příčiny.
 • Jak do svého života zařadit hravou formu každodenní psychohygienu.
 • Jak touto metodou bezpečně pracovat s malými dětmi.
 • Jak pozitivně využívat moc mysli.
 • Jak se aktivně podílet na pohodovém životě.

My jsme se díky Mentální harmonizaci vyhnuli návštěvě noční pohotovosti s bolavým ouškem, synovi se během chvíle značně zmírnila alergická reakce a já jsem za 1 týden splaskla v oblasti břicha o dvě velikosti. O spoustě dalších zázraků, které jsem s touto technikou zažila, vám povím osobně na workshopu.

Milá Terezko, chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat za dnešní úžasný kurz. Tvá energie na mě působí láskyplně a léčivě a bylo mi v ní moc dobře. Jsem ráda, že jsem na kurz šla, i když jsem měla zpočátku obavy, které se ale po pár minutách rozplynuly. Pořád jsem trochu v šoku z toho, jak harmonizace funguje. Kvůli své situaci jsem absolvovala několik sezení u psycholožky a moc mi to nepomohlo. A dnes, po pár minutách harmonizace, cítím tak neskutečnou úlevu a klid. To jsem nezažila několik let. Terezko, z celého srdce ti děkuji a klaním se před tebou. Ukázala jsi mi cestu, kterou jsem dlouho marně hledala. Děkuji a posílám objetí ❤️ Míša
Míša Tůmová
Po týdnu praktikovaní MH se dcera Amálka /3roky/ přestala počůrávat při odpoledním spánku. Vyprávěly jsme vždy pohádku o zvířátku, které bylo ve stejné situaci. Vždy jsme ho společně zharmonizovaly a nyní už dcera říka, že není potřeba harmonizovat, že už se nikdo nepočůrává :). A plínka zůstává suchá :)
Adéla Veselá
Workshop Mentální harmonizace byl skvěle strávený čas nabitý praktickými cvičeními a v harmonickém prostředí. Velmi mě překvapilo, s jakou lehkostí je možné něco tak zázračného předat, ale Terezce se to podařilo. Už na workshopu mi to tak nějak šlo bez tlaku a velké snahy a od té doby jsem se svého těla začala ptát celkem pravidelně, co ho trápí, a ono překvapivě odpovídá velmi přesně. Workshop doporučuji rodičům i nerodičům jako rychlou a relativně snadnou pomoc od bolení těla i duše.
Jana Basíkovásvatební agentka a kosmetická poradkyně
Ahoj Terez, moc díky za workshop, harmonizuju, kudy chodím. V každé domácnosti máme milion vychytávek, které nám usnadňují život, ale ta nejlepší vychytávka, kterou máme přímo v hlavě, zůstává bez povšimnutí, teda aspoň u mě to tak bylo. Díky tobě jsem objevila zase kus sebe, a i když jsem jen malá sněhová koule v horách, cítím, že spouštím lavinu, a jsem za to nesmírně vděčná.
Tereza Pleštilová

Celý workshop bude probíhat velmi prakticky – každý krok a každé pravidlo si osvojíte nácvikem. Vše budete prožívat z obou stran – jako ten, který Mentální harmonizaci provádí, i jako ten, který ji přijímá. Účinky bývají znát okamžitě, a tak si hned ověříte, jaký je správný postup, který vede k cíli – tedy k úlevě a lepšímu pocitu.

Domů odejdete s jasným návodem, a hlavně s vlastní zkušeností, abyste mohli Mentální harmonizaci okamžitě začlenit do každodenního života.

Pro koho je workshop určen?

 • Pro rodiče a všechny, kdo pečují o děti
 • Pro lidi, kteří se zajímají o duchovní rozvoj a práci s tělem.
 • Pro terapeuty a maséry, kteří by si rádi obohatili svoji práci s klienty.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Abyste nekupovali zajíce v pytli, vytvořila jsem e-book Lékárnička v hlavě, kde se s metodou Mentální harmonizace seznámíte. Je k dispozici zcela zdarma a součástí je i ukázkové video. Stáhněte si ho ZDE>>>.

 • Kdy se sejdeme?
  V sobotu 02.04.2022, 10-17 hodin.
  Nebo v neděli 03.04.2022, 10-17 hodin
  Na každý termín omezený počet míst na 28!
 • Kde?
  Workshop bude probíhat v nádherné a inspirující škole Da Vinci, Na drahách 20, Dolní Břežany, která má jedinečný genius loci, dechberoucí zahradu a je architektonickým skvostem.
 • Za kolik?
  Cenné zkušenosti s Mentální harmonizací načerpáte za 3 500 Kč.

Upozornění: workshop je velmi nabitý – informacemi i prožitky. Počítejte s tím, že za 7 hodin na workshopu se dozvíte tolik informací, že je budete postupně zpracovávat několik týdnů.

Možná, že jste si už pořídili můj videokurz Lékárnička v hlavě aneb pomoz sám sobě, a vrtá vám hlavou, jestli i pro vás bude workshop přínosný.

Jsem přesvědčená, že ano. Některé techniky už budete znát z videokurzu. Na workshopu vám ale vše vysvětlím detailně, s ukázkami, případovými studiemi a budete mít jedinečnou možnost se na cokoliv zeptat.

Také zažijete praxí nabitý čas s milými lidmi a vězte, že tentokrát vás naučím i nové postupy, které jsem zatím nikde nesdílela! Energie živého setkání je prostě nepřenositelná.

Objednávka

Vyplňte pečlivě formulář  odešlete. Po zaplacení vám přijdou důležité podrobné informace.