Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Za dvě hodiny byla dcera na světě

Když jsem na Tebe dostala kontakt od kamarádky, nebyla jsem plně přesvědčená, že Tvoji pomoc vyhledám. V té době jsem nebyla vlastně přesvědčená, že vůbec nějakou pomoc potřebuji.

Čím více se ale blížil termín mého druhého porodu, tím stísněněji jsem se cítila a pomalu začínala panikařit. Situace vygradovala jeden podvečer, kdy jsem byla sama doma a přišla nečekaná bolest v podbříšku. Totálně sem zpanikařila, ztuhla a přestala dýchat...už je to tu zase, trauma se blíží.

Zkušenost s prvním porodem nebyla nikterak růžová. Nevěděla jsem do čeho jdu a tak jsem si raději ani nic nepředstavovala. První čtyři hodiny probíhaly pohodově, už kvůli epidurální anestezii, což mě příjemně překvapilo, pak ale nastal zlom. Lékař špatně odhadl polohu miminka a následující tři hodiny byly sledem bezúspěšného tlačení, totálního vyčerpání, utichnutí kontrakcí, seběhnutí se snad celého personálu porodnice a nakonec porození miminka s pomocí přísavky. NE TO UŽ NECHCI ZAŽÍT, řekla jsem si tenkrát a řekla jsem si to i ten večer, kdy jsem tak zpanikařila.

Návštěva u Tebe mě nabila sebejistotou a přesvědčením, že druhý porod bude jiný, že se nebudu bát a sama dokážu porodit své druhé dítě. Bez komplikací, beze strachu .... To se mi, a jsem přesvědčená, že díky Tvé pomoci, povedlo. Svoji dceru jsem porodila za dvě hodiny. Bez tišících léků, bez nástřihu a za plného vědomí, že jsem to já, kdo jí pomáhá na svět. Zážitek to byl hodně intenzívní, a celou dobu jsem si opakovala to, co jsme spolu probíraly na sezení. Když se Klára narodila, vůbec neplakala. Jen si tam tak na mě ležela a bylo nám dobře. Myslím, že velký zážitek to byl i pro mého manžela, který po zkušenosti z prvního porodu svoji účast zvažoval. chápala jsem ho. Nakonec ale zůstal a já jsem za to ráda. Jsem na sebe a svoji dceru pyšná a světe div se - zážitek z druhého porodu jsem nevytěsnila, jako se tomu stalo u prvního. Jen mě mrzí, že jsem o Tobě nevěděla dřív, třeba bych svému prvorozenému synovi připravila lepší příchod na svět.

Děkuju! Hanka

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.