Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Věřila jsem si, že to zvládnu a tak se stalo

Děkujeme Terezo, porod byl rychlý- celkem necelé 4hodiny- 2hodiny jsem strávila ve vaně a v posteli, pak jsem Honzovi řekla, ať mi píše jak často jsou kontrakce a když mi řekl, že po dvou minutách, tak jsem rozhodla, že je čas jít do porodnice (na tu jsem viděla z okna kuchyně, díky kamarádovi jsme měli pronajatý pokojík v bytě hned naproti porodnici).

Tam jsem narazila na samé skvělé lidi, jak porodní asistenky, tak paní doktorku, která mi masírovala hráz, takže jsem to zvládla bez šití. A to i díky epino balonku, který jsem večer před porodem nafoukla na 8,5cm, pořád se mi zdálo, že je to málo, ale evidentně to stačilo\":-)\" Nejdřív jsem nemohla najít tu správnou polohu na tlačení a nakonec jsem byla v polosedě s nohama zapřenýma a jen jsem myslela na to, jak se otevírám a přeji si už být s Jendou, konec mám trochu v oparu, při tlačení jsem si i zakřičela, ale stálo to za to.

Vědomě jsem se na tu situaci připravovala a přehrávala scénář, jak bych to chtěla a byla jsem neskutečně šťastná, když mi Jendu přiložila paní doktorka na břicho a on ani nebrečel, jen kulil svoje velké oči a pak trochu zabékal. Byl to krásný zážitek, je to zlatej kluk. A já ti děkuju, že si mi umožnila se zbavit mých strachů a obav a já si věřila, že to zvládnu a tak se stalo\":-)\"

Přeju krásné dny 
 
Lucie

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.