Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Smíření s porodem

Jana je jedna žena z celé řady, která se mi svěřila s bolestí a pocity viny, které má spojené s porodem svého dítěte. Jana je zároveň první žena, se kterou jsem se rozhodla na zpracování traumatu z porodu pracovat. Věřila jsem, že se mi podaří ji jejím bolavým zklamáním provést tak, aby z předčasného porodu svého syna Jarouška načerpala sílu, a místo potůčků slz se jí na obličeji zaleskl jemný úsměv smíření. Jak ji naše společná práce obohatila si můžete přečíst zde.
 
\"Teď na tu konzultaci vzpomínám jako na velmi příjemnou, teplou a klidnou. Ačkoliv jsem při ní hodně plakala. Moc se mi líbí styl, kterým pracuješ, hodně mi to sedlo, bylo to pro mě bezpečné.

 
Mám teď pocit, že jsem teď klidnější, víc si uvědomuju že mám sebe i svého synka moc ráda. Uvědomuju si zdravou(!) touhu po druhém miminku.
Jára se také změnil, najednou začal klidně usínat, dřív se před spaním hodně vrtěl a mrskal. Teď se jen přitulí a spí.
A navíc se konečně u něj objevilo plně období vzdoru. Taky jakoby se u něj něco protrhlo a spadl do toho ještě ten den, kdy jsem se od tebe vrátila. I s manželem teď máme lepší vztah.
 
Je neuvěřitelné, kolik věcí souvisí jedna s druhou, kolika malých změn jsem si všimla.
Holky co tě znají z webu už se vyptaly dostatečně, byly nadšené tím, co jsem jim povídala, takže já si myslím, klidně můžeš hodit nabídku na stránky. Opravdu máš co nabídnout.
Moc děkuju.
 
Jana
 
P.S. Opravdu mám pocit, že mi jedno sezení stačilo. Vlastně teď nemám vůbec potřebu se v něčem šťourat, v nějakých svých problémech, jako by zbyly jen ty malicherné. Je to velmi, velmi příjemné. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží:-)\"

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.