Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

První zpětná vazba od úplně první klientky

Celé těhotenství a porod vnímám jako jemnou souhru celé naši bytosti – těla, duše i ducha. První porod proběhl na míle vzdáleně od mých představ o přirozeném porodu, i když z pohledu „normální ženské“ to byl „normální porod“ s epidurálem a výsledkem bylo zdravé miminko i maminka, takže vlastně si nemám na co stěžovat. Moje příprava na něj spočívala hlavně ve vyhledávání informací o přirozených porodech.

Na druhý porod jsem se rozhodla připravit lépe právě po té duševní stránce.Tušila jsem, že to je právě to, co potřebuji k lepšímu, aktivnějšímu a vědomějšímu prožití porodu. V průběhu těhotenství jsem průběžně řešila svoje strachy a emoce spjaté s těhotenstvím a jak se blížil porod tak i s porodem.

S Terezčiným návratem do Čech a její zmínce o chystaném předporodním kurzu jako duševní přípravě mi bylo líto, že to již nestihnu. O to více jsem byla ráda, když jsme stačily ještě domluvit individuální sezení, které se konalo za minutu dvanáct. Tereza totiž byla také u počátku mého těhotenství, kdy mi pomohla uklidnit se, naladit se na miminko ještě před otěhotněním a ujistit se, že přijde kdy má V zápětí jsem, možná díky této „štokové terapii“otěhotněla. Mám tedy velkou radost, že mohla být i u jeho vyvrcholení - porodu.

Terezka mi dala návod jak konkrétně pracovat se svými strachy (což budu aplikovat i na jiné strachy, které se porodu netýkají), pomohla mi odevzdat nutnou dávku důvěry miminku a celý průběh porodu Vyššímu vedení s tím, že vše se děje pro naše nejvyšší dobro.

Jsem vděčná, že jsem tuto závěrečnou fázi mohla projít společně s Terezou, protože sama bych toho nebyla schopna. Bylo to dovršení celé průběžné přípravy během těhotenství. Celou práci a všechna rozhodnutí jsem sice vždy musela udělat já, ale Terezka mi vždy pomohla najít cestičku ven ze slepé uličky, kde jsem se nejednou ocitla a co mi při samostatné práci většinou dělá problém, kde vždy ztroskotávám.

Přišla jsem také na to, že nemusím být ponořená do hluboké meditace, která mi dělá problémy, abych mohla pracovat se svou myslí a tělem a že nemusím ovládat nějaké další speciální techniky „duchovní práce“. Stačí jen důvěřovat svým prvotním pocitům, myšlenkám a následovat je, nepřehlížet je. Způsob její práce byl pro mě nový, ale velmi blízký. Po sezení se ve mně rozhostil tolik potřebný klid.

Porod se vydařil naprosto přirozeně, přesně podle mých představ. Nerada bych psala, že průběh porodu byl výsledkem Terzčiné práce, protože by se mohlo zdát že zodpovědnost za průběh porodu přehazuji na Terezku či někoho jiného. Vše samozřejmě závisí na každé individualitě jak s danými dary, které se mu dostanou, naloží a zužitkuje je. Sezení u Terezky byl u mě poslední střípek, který zapadl do mozaiky a já jsem zvládla vše slepit dohromady.

Jsem vděčná, že se mi podařilo dary, které jsem dostala zužitkovat na maximum.

Jsem vděčná, že jsem mohla být jednou z prvních, možná úplně první, klientkou Terezky.

A jsem hrdá na to, jak jsem zvládla porodit……

Terezko, ze srdce děkuji, že jsi vstoupila do našeho života a těším se na další společné meditativní akce.

Katie

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.