Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Prosím pomoz mi, ať na To nikdy nezapomenu !!

Zdravím Tě Terezko !

Děkuji Ti že jsem měl tu možnost učit se ve Tvé moudrosti. Seminář byl pro mě mimořádně plodný a cítím se opravdově naplněný… Upřímně Ti děkuji

Neodpustím si trochu osobního hodnocení, vím že si s tím poradíš náležitým způsobem :). Dovol mi abych Ti vyjádřil hluboký obdiv a úctu nad tím, jaká jsi a jak to tady zvládáš. Jsi pro mě vzácným zdrojem inspirace, takový ten prostý, živoucí člověk. Vidím Tě jako člověka „mezi námi“ a právě proto jsi tak fantasticky inspirující. Vrací mi to víru, že jde žít opravdová duchovnost, tak jak to předvádíš Ty.

Přeji Ti a věřím, že si tentokrát uchováš nádhernou skromnost a pokoru, která je na Tobě tak pravdivá. Nikdy by mě nenapadlo, že taková „mladá koza“ jako Ty mi bude duchovní inspirací. Jsem z Tebe v šoku ! Promiň, ale prostě mi boříš hranice starých názorů, jsem z toho trochu vedle. Teď už Tě nechám na pokoji a dám jen pár řádek k proběhnuvší akci.

Už jsem to možná říkal, celá akce byla velice jemná, klidná a přesto mimořádně plodná. Vnímám, že ve mně probíhají důležité změny. Včera jsem ještě pořád brečel a dneska jsem stále naměko, je to pro mě vnitřní signál že se mi tam něco děje. Zatím jedu podle plánu hledám v situacích úctu, radost a odhodlání. S obdivem a vděčností zjišťuji, že úctu a radost není potřeba nějak složitě vytvářet, ale že tady prostě stále jsou- jen stačí si je uvědomovat a vědomě prožívat. Jsem nadšený, že tyhle kvality nemusím odněkud tlačit :), prostě jsou tu stále k dispozici. Úžasné !

Dnes se mi znovu opakoval sen s tématem křivdy, je to pro mě asi nějaké silné téma. Díky, že jsi mi to pomohla pojmenovat. Já bych na to nepřišel. Sice nevím co s tím mám dělat, ale tím pojmenováním se mi s tím mnohem lépe zachází a má to nějaký směr jak to můžu vnímat.

Mám pocit že jsem napsal v tuto chvíli vše co jsem chtěl vyjádřit.

Vlastně ještě jedna věc

Terezko, pokud můžu, měl bych k Tobě jednu obrovskou prosbu.

Prosím pomoz mi, ať na To nikdy nezapomenu !! Myslím ten duchovní rozměr života nebo co to sakra je. Vím že jsem již mnohokrát úplně zapomněl a ztratil se v mysli, emocích a hmotě a pak jsem žil tak příšerné životy, už to nechci „pokud možno“ opakovat.. Moc Tě prosím pomoz mi , pomoz mi prosím ! Já se znám, mám strach že zase zapomenu ! Co mám dělat ??!

Děkuji Ti mnohokrát a měj se krásně

Já zdraví Já

OJ

 

Milý O,

vehnal jsi mi slzy do očí a srdce se mi zachvělo. Moc děkuji za hřejivá slova. Všechen dík patří Absolutnu, že nám bylo dovoleno takto niterně popracovat a dotknout se své podstaty. Avšak i Tereza si z Tvých slov vzala kousek pro sebe, jako motivaci v této práci - ve svém poslání - pokračovat.

Jak jsem již řekla při závěrečném kolečku, bylo mi ctí pracovat s lidmi, kteří mají opravdovou touhu po poznání sebe sama. A to je, vědomý O, to, co ti NIKDY nedovolí zapomenout. Touha po Pravdě Tě nese do jejího středu....až se s NÍ jednou bytostně a nadosobně spojíš.

Neboj. Strach není třeba. Když si každý den alespoň na chvilku sklouzneš do duchovního srdce a postaráš se o to, abys měl v notýsku alespoň 3 hvězdičky, není síla, která by tě uvrhla zpět do nevědomosti. Protože i nevědomost je svobodná volba. Zrovna tak, jako prožívání radosti a úcty, jak sám píšeš. Když se budeš na svět dívat očima radosti, není již třeba něco dělat - ono se to bude dít samo! Zodpovědnost máš již plně ve svých rukách. Pamatuješ? :)

Objímám a posílám palec nahoru s vírou, že tentokrát to dáš!

 mladá koza Tereza :D

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.