Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Přehodit výhybku z bludných kruhů

Terezu jsem znala několik let virtuálně a během té doby jsem mnohokrát cítila nutkání ji kontaktovat a setkat se s ní osobně. Z nějakého důvodu jsem to ale neudělala. Cítila jsem, že naše cesty se dříve nebo později prolnou a stane se tak spontánně, v momentě, který bude tím nejsprávnějším.

Čas uzrál v srpnu 2012, kdy jsme se potkaly na letním táboře rodičů s dětmi.
Tehdy jsem měla možnost s Terezkou prožít během krásného společného týdne několik řízených meditací, obrazy z nichž v sobě dodnes nosím. A nebyla to jen touha po poznání,  která mě k Tereze znovu přivedla na řadu dalších setkání s meditacemi a dvě osobní terapie. Byla to především Tereza sama, jako bytost, která má kolem sebe auru radosti, spontánního bytí, ženství a vhledu, z níž plnými hrstmi rozdává všem potřebným a čím víc rozdává, tím víc se jimi sama plní. 

Mnoho terapeutů káže vodu, zatímco potají usrkávají víno. Tereza ve mně jako jedna z mála vzbudila důvěru, neboť její život je sám o sobě důkazem toho, co nosí ve svém nitru.

Terezka své klienty vede tak, aby si sami uvědomili své možnosti a přehodili výhybku ven ze svých bludných kruhů. Pokud je tak učiněno v hlubokém naladění na svoji podstatu, ve hmotném světě se výsledky začnou projevovat velmi rychle.  Tereza pracuje jemně a citlivě, bez manipulace a nátlaku. Pomáhá nám narovnávat naše pokřivené myšlenkové vzorce a odhalit naši nepravdu, objevit odvahu být sám sebou a čelit překážkám, které se na naší cestě objevují. Naslouchá našim potřebám a přizpůsobuje se jim.

Když navštívíme její soukromé sezení, rozhodně se neuvazujeme k žádné závislosti. Přijdeme-li s konkrétním problémem, můžeme si být jisti, že budeme odcházet s pocitem úlevy a odvahy jít dál kupředu, samostatně a progresivně.
Terezko, děkuji.

Veru

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.