Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Jako když děda truhlář vyrábí kolíbku pro své vnouče

Ahoj Terezko,

chti Ti napsat, jaké je to pro mě být na Tvých seminářích. Měla jsem to štěstí a byla jsem na obou celovíkendových. Tvůj seminář je pro mě jako když děda truhlář vyrábí kolíbku pro své vnouče. Ta kolíbka je výjímečná, jedinečná, žádná jiná nikdy nebude stejná. Každý pohyb na ní je dělán s láskou, úctou k životu a těšení se na někoho nového. Takové jsou pro mě tvé semináře, jsou připravovány s takovou láskou a pozorností, žádný nebude nikdy nebude stejný, každý je vyjímečný, tak jako nový život sám.

Vždy mě překvapí jaké zdánlivé drobnosti v běhu dění semináře jsou těmi nejsilnějšími. Z vybírání dvojic pro práci se stane nezapomenutelný zážitek. Na Tvých seminářích se cítím v bezpečí, vím, že tam mohu sdílet a že to zapadne do přijímajícího kruhu do té doby často neznámých přátel. I taková věc jako je jídlo v přestávce je zážitek, protože je vařeno s láskou.

Vzpomněla jsem si na slova svého milujícího manžela, který prohlásil \"úplně nevím, kam jezdíš a co tam přesně děláš, ale vždycky se vrátíš tak spokojená\". A ta spokojenost po semináři je krásná, ale zabudovat to poznání, radost, prožitky do sebe natrvalo pro ty nejobyčenější dny je pro mě ještě mnohem cennější a i to se mi díky Tobě daří.

Přidám můj nejkrásnější zážitek a jeden z mnoha důvodů proč pro mě zůstanou Tvé semináře zázračné a nezapomenutelné. Měli jsme meditaci a moje jiskra radosti, kterou v srdci mám, se rozšířila do takové zářící koule. V tom přiletěl motýl nebo možná malinká víla nebo andělíček a prolítával tou koulí. Vždycky prolétnul, chichotal se a oklepával, protože na něm ta světelná koule nechala kousek světla. Takhle to dělal dál a dál a pokaždé se tak krásně radostně smál. Bylo to jako by dítě proběhávalo v horku kropicí hadicí a řechtalo se u toho, i když ta voda
byla mokrá a studená. Moc ho to bavilo, pak si chtěl odpočinout, tak se skulil do klubíčka a hajnul si ke mě do bříška a spinkal. A tenhle andílek u mě v bříšku zůstal.

Terezko, pro mě jsi anděl, který se pro nás ostatní vrátil, aby nám ukázal cestu. Z celého srdce a za celou svou bytost Ti za to děkuju.

S láskou

Irča

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.