Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

I muž si všiml mé změny

Ahoj Terezko,

pokud Ti to nevadí, ráda bych pokračovala v našem tykání. Setkali jsme se cca před měsícem ohledně mého \"traumatu z porodu\"
Nechala jsem vše chvíli uležet a ráda bych se s Tebou podělila o změny.
Když jsem od Tebe odcházela, byla jsem zvláště lehká, ale šíleně unavená, ale tak nějak příjemně. Měla jsem lehký krok, čistou mysl, při myšlence na porod se mi nechtělo brečet, jen jsem se pousmála.
Domu jsem přišla akorát v čase koupání našeho syna a když se naše pohledy setkaly, dělo se něco neuvěřitelného. Syn se na mne zadíval, já na něj a pak jsem klekla k vaně a začala ho hladit po zádech, beze slov. Vydržel takhle několik minut nehybně sedět ve vaně a užívat si mé doteky, byla to nádhera.

Muži jsem po jeho nekonečném vyptávání řekla, že jsem byla na meditaci, ale víc o tom neřekla. Doufala jsem, že bude lepší chvíle a vhodnější okamžik se s tím podělit, ten večer po meditaci s Tebou jsem cítila, že potřebuju vše nechat doznít a vyplavit sama.
Druhý den se mi rozjela bolest v krku, rýma - očista, ale zvládla jsem to a díky poděkování svým ženským orgánům mne odměnily tím, že se má MS dostavila hned 29den. Nestkutečný! Moc jsem se na MS - jako vyplavení všeho špatného a očistnou kůru těšila a ejhle, jaká byla odměna. Tímto jsem si mohla následující týden užít báječný relax na horách se vším všudy (bazén, sauna atd)

Najednou jsem začala vnímat okolí jinak. Byla jsem klidnější, byla jsem to většinou JÁ, kdo byl nad věcí a zajištoval ten klid a harmonii. Asi tři týdny na to mi muž řekl, že jsem jiná, tak zvláštně jiná, hezky jiná, sluší mi to, nevztekám se, opětuji jeho lásku, jsem klidnější - ale nezeptal se čím to, nebo proč, jen konstatoval tu změnu. Měla jsem obrovskou radost, že je to vidět, že to poznal a viděla jsem změnu i na něm. Neštěkali jsme se, každý večer jsme spolu nenásilně poseděli u čaje a svíčky a probírali spolu co nás potkalo a co nás čeká druhý den či v nejbližších dnech. Vrhli jsme se s neskutečnou energií do předělávání Domiho pokojíku, začli třídit věci, vyhazovat staré, nepotřebné - po uklizení u mne uvnitř, jsme společně začali uklízet i v tom našem hnízdě.

Po těhotenské vlně v mém okolí jsem měla velkou chut se s mužem pobavit na téma druhé dítě, protože v rámci uklidu a renovací v bytě nevyhazujeme to, co náš syn už nepotřebuje, či z toho vyrostl, ale nahlas jsme se o tom ještě nepobavili. Nechávám tomu volný průběh, i přes tu krásnou očistnou meditaci cítím, že není ten vhodný čas, ale že se blíží, že to není nic nedostupného a zavrženého a hlavně že to není nic, z čeho bych měla strach.

Ještě jednou bych Ti závěrem ráda poděkovala a jsem ráda, že jsem na své cestě narazila na Tebe. Děkuji.

Míša

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.