Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Dozvěděla jsem se všechno a ještě mnohem víc

Na milém blogu s názvem Nevyléčitelná optimistka jsem narazila na hezkou referenci na seminář Pramen dětské SPIRITUALITY, který se konal v listopadu 2013 v Praze. Počtěte si také.

\"Seminář nesl název Pramen dětské spirituality a vedla ho úžasná žena, Tereza Kramerová, kterou jsem dosud znala pouze jako virtuální osobnost a spoluzakladatelku stránek Vědomé mateřství. Její meditace pro naladění na děti mě provázely a provázejí už od prvního těhotenství.

 
Na semináři se nás sešlo zhruba třicet žen a jeden muž. Někdo si přinesl vlastní témata a problémy k řešení, někdo, jako například já, se přišel dozvědět něco nového a inspirovat se v tom, jak pomoci dětem zachovat jejich potenciál, který mají, když přicházejí na tenhle svět, jak jim porozumět, jak lépe vidět svět jejich očima...
 
Svým způsobem jsem se dozvěděla všechno a ještě mnohem víc.
 
O svém vnitřním dítěti. O uvědomování si vlastního i dětského JÁ. O práci s dětským strachem či bubáky. O dětech a jídle. O vlastní nedokonalosti, kterou si člověk může bez výčitek dovolit a připustit i „nutnosti“ přijímat děti takové jaké jsou a nesnažit se je „vylepšovat“ či „zdokonalovat“, ani když máme pocit, že by jim to v životě pomohlo.
 
Těch podnětů k zamyšlení je zkrátka spousta a já je v sobě musím nechat všechny pěkně doznít a usadit. Ale z dnešních prožitků budu jistojistě žít ještě dlouhé týdny a určitě se k nim mnohokrát vrátím.
 
Pro tuhle chvíli jsem spokojená. Mám dobrý pocit z toho, že jsem překonala svůj strach i nedůvěru v sebe sama a jako rodič se řídím intuicí a snad kráčím tou správnou cestou. Třeba ne správnou pro všechny. Ale pro nás určitě ano. 
 
Uvidíme, kam nás tahle společná cesta zavede. Já však věřím, že ke světlu a radosti.\"

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.