Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Byl to šok i pro moji lékařku

Ahoj Terezo,

před třemi týdny jsem u Tebe byla na sezení, které pro mne znamenalo něco nového, něco, co jsem nikdy nezažila. Jedna kolegyně mi na Tebe dala kontakt a já našla odvahu se k Tobě objednat a konečně tak začít řešit svůj problém. Nevěděla jsem do čeho jdu a i celé sezení pro mne bylo naprosto neuvěřitelné, nechápala jsem (a nechápu dodneška), co se v podstatě dělo... ale vím jedno - po sezení jsem cítila ohromnou úlevu, lehkost a měla jsem pocit, že mám dost energie poprat se se vším, co je přede mnou. Jsem ráda, že jsem si stejné pocity dokázala udržet a že se stále cítím skvěle. Velkým překvapením pro mne bylo, když hned druhý den po našem setkání, se začal \"řešit\" i můj dlouhodobý zdravotní problém. Po více než roce se můj zdravotní stav začal pomalu zlepšovat. Byl to šok i pro moji lékařku, která jediná to se mnou nevzdala a snažila se mi pomoci. Týden po našem sezení jsem u ní byla na kontrole a ona nechápala, co se stalo, že se vše, tak rapidně zlepšilo. Sice všechny problémy  ještě nezmizely,  ale každým dnem je  to lepší a lepší. Paní doktorka mi řekla, že již ztrácela víru, že mi dokáže pomoci, že nechápe sice, co způsobilo takový obrat, ale že i jí zlepšení mého zdravotního stavu, dodalo energii a posílilo víru, že její práce má smysl.

Stejně tak mí přátelé nerozumí tomu, co se se mnou stalo, kde jsem vzala tolik optimismu a energie. Nechápou, že se najednou dokážu bavit s cizími lidmi naprosto bez problémů. Nechápu to ani já, ale jsem za to ráda. Už nemám pocit, že nikam nepatřím. Pomalu se začínám věnovat věcem, které mě dříve bavily, jen jsem na ně kvůli práci přestala mít čas. 

Terezo, jsem Ti vděčná, že jsi si na mně udělala čas a hlavně, že jsi mě navedla na správnou cestu. S Tvojí pomocí jsem si uvědomila, co je v mém životě špatně a že takto už dál žít nechci. Díky Tobě vím, že jsem člověk a ne robot na práci, že si mohu užívat života a že život nejsou jenom povinnosti, že nemusím dělat jenom to, co udělá radost jiným, ale že radovat se mohu i já.

Moc Ti děkuji a přeji Ti, ať se Ti v životě daří

Jana

eBook ZDARMA - BAREVNÝ DECH pro hladký porod + mp3 MEDITACE

eBook ZDARMA - LÉKÁRNIČKA V HLAVĚ, aneb 7 zásad Mentální harmonizace pro úlevu na těle i na duchu.