Zajímá tě energetická úroveň bytí, ale nevíš, jak různé, často i protichůdné informace převést do praxe?

Potřebovala bys z úrovně chápání přeladit do prožívání?

Tak čaKRAJINA je přesně pro tebe!

Vyrovnání se se ztrátou miminka

Moc to bolí. Pokaždé, když odejde život, zůstává po něm díra. I když ten život měl třeba miniaturní tělíčko a nestihli jste se setkat s krásou jeho duše při vzájemném pohledu do očí. Po odchodu narozeného dítěte, spontánním i po vědomě zvoleném potratu přirozeně přichází období smutku, přemítání a možná i sebeobviňování. Pokud jste touto bolavou zkušeností prošla, z nebe Vás hlídá děťátko-andílek, a stále nemáte pocit vyrovnání se s minulostí, či vás přepadávají výčitky a obavy, aby se to náhodou neopakovalo, můžeme se společně ponořit do Vaší mysli a zapracovat na těchto tématech:

  • zpracování pocitu viny
  • zpracování nezdravé emocionální bolesti*
  • pochopení učební látky, kterou tato zkušenost zprostředkovala
  • uvědomnění si, v čem Vás ztráta miminka proměnila
  • srovnání si vztahu s tímto dítětem-andílkem
  • rozloučení se
  • potvrzení jeho právoplatného místa v rodinném systému
  • vhled, že touto situací již není třeba znovu procházet
  • otevření se smíření s prožitou zkušeností a pozitivní výhled do budoucnosti

*souslovím \"nezdravá emocionální bolest\" je míněn stav, kdy Vás i po uplynutí několika měsíců či roků od ztráty dítěte bolest paralyzuje a nedovoluje Vám prožívat život v Tady a Teď (Pečovat o andílkovy sourozence, realizovat se v práci, prožívat partnerský vztah atd.). Občasné slzy při láskyplné vzpomínce jsou přirozené a \"zdravé.\"

Vzhledem k tomu, že nevyřešený vnitřní postoj k potraceným miminkům někdy může komplikovat další početí, v některých případech Vyrovnání se se ztrátou miminka kombinuji s Přípravou na početí. Vycházím vždy z individuální rodinné situace a z potřeb a tužeb ženy.

Terezka umí velmi efektně a hlavně ohleduplně provést nás i naši mysl bolestmi, omezeními, ale také pláčem i smíchem. Její vedení je jemné a hlavně intuitivní podle konkrétní situace, nikoliv podle nějakého předem daného schématu. Pomocí ní jsem objevila nejen věci související se ztrátou obou miminek, ale i věci, které dalekosáhle překračují téma mateřství. Dokonce mám i pocit, že jsem se tímhle sezením připravila na další těhotenství a dokonce i porod.
Nikola

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 4 000 Kč

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.