OSMIminutovka

Unikátní technika, která umí během pár minut ze STRESU A STRACHU vykouzlit VNITŘNÍ KLID.

Vhled do dítěte

Porozumět dětské duši by bylo poměrně snadné, kdyby sem, na Zem, přicházely dušičky jako čistý, nepopsaný list. Ony však vstupují do naší reality s celou paletou zkušeností, na jejichž základě si vybírají učební látku a mentální programy, které jim dovolí lekce naplnit. Jejich lekce se prolne s naší lekcí a o životní výzvy pak není nouze.

Naše děti jsou moudré a vědomé bytosti, které prožívají svět z velké hloubky - z úrovně hmoty i ducha. A někdy se přihodí, že zcela nerozumíme tomu, co se v nich děje. Jejich reakce jsou z našeho pohledu nepřiměřené, nevíme si s nimi rady a dostáváme se do bezmoci. Ony samy často nedokáží vysvětlit, proč se tak chovají. Cítí vnitřní puzení a nemají možnost volby.

Pokud cítíte, že se v některých oblastech Vaše dítě chová nepochopitelně a sami nevíte, co s tím, nabízím pomoc s:

  • uvědoměním si, co mi dítě tímto chováním ukazuje
  • nalezením, co dané chování spouští
  • porozuměním, co se v dítěti děje a jak se cítí
  • uvolněním napětí mezi dítětem a rodičem
  • vhledem, jaký přístup je vhodný, aby dítě prožívalo pocit bezpečí a mohlo svůj zátěžový program opustit
Milá Terezo, jsou to už téměř dva měsíce, co jsem u Tebe byla. Když jsem k Tobě šla, byla jsem jako hromádka neštěstí, sevřená dušička. Při zpáteční cestě jsem se cítila mnohem, mnohem silnější. Věděla jsem, že se moje cesta dala správným směrem. Není den, kdy bych si nevzpomněla na naše setkání. Hodina a půl, kterou jsem u Tebe strávila mi dala opravdu neskutečně moc. Upřímně děkuju, za to, co děláš, že máš dar lidem pomáhat otevírat dávno zavřená a zapomenutá místa v duši, v srdci. Ještě pořád mi "docvakávají" další a další souvislosti. Začala jsem si užívat života a času stráveného s mýma holčičkama. Zlepšil se náš vztah se starší dcerou (3 roky) a mladší (6 měsíců) je mnohem veselejší. Cítím se svobodnější, oproštěná o staré vzorce.
Iva D.

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 4 000 Kč

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.