Je to karmický vztah?

Pokud cítíš, že ve vztahu s partnerem (expartnerem) tě něco drží a ty nevíš proč, tak je možné, že s ním máš karmický vztah.

 Udělej si test zdarma a zjisti to! Test ti zabere maximálně minutu.

Usmíření s tělem

Při své práci v rámci Přípravy na vědomý porod jsem zjistila, jak málo jsme vděčni svému tělu za to, že nás neúnavně a oddaně nosí po planetě Zemi. Také se ukazuje, že často nemáme důvěru k jeho moudrosti a nedokážeme, nebo nechceme se na něj spolehnout.

Odmítáme ho proto, že není vysoustruženo do křivek, které nám jsou libé, nebo proto, že stárne a s postupujícím časem se proměnuje v souladu s naším (ne)zráním. Zavrhujeme ho proto, že blokuje rozlet naší duše a zatěžuje nás svými neustálými potřebami a navíc podléhá fyzikálním zákonům.

Zazlíváme tělu, že je nemocné, unavené a strhané. A přitom je to právě naše vědomí, které svým nezájmem či dokonce nenávistí tělo uvrhá do energetické nedostatečnosti, obezity, podvyživenosti, povadlosti a nemoci.

Když prodchneme své fyzické tělo naší vděčností, pozorností a ujistíme ho, že mu důvěřujeme, začne s námi jako zázrakem spolupracovat a naše sny se mohou začít materializovat. Nejen, že se zvýší vitalita těla, ale také nám začně dávat jasně najevo, co je pro něj vhodné a co nikoliv. A toto vše se odrazí na jeho celkovém vyzařování a na našem pocitu v něm.

Pokud cítíte, že máte v přijetí svého těla rezervy a láká Vás možnost plnějšího využití jeho potenciálu, nabízím pomoc s:

  • odhalením škodlivých mentálních programů ke svému tělu
  • nalezením láskyplného vztahu a důvěry v jeho schopnosti
  • rozprouděním energie v místech, kde je potřeba
  • naprogramováním těla na spolupráci, zdraví a radost
  • zvýšením vitality
  • porozuměním, jaká strava a péče je právě pro moje tělo ta nejvhodnější
  • navrácením radosti do pozemského prožívání

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 4 000 Kč

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.