OSMIminutovka

Unikátní technika, která umí během pár minut ze STRESU A STRACHU vykouzlit VNITŘNÍ KLID.

Rozkvět ženství

Sama ze svého původního naprogramování mysli vím, jaké to je, být nastavena na brnkání převážně na mužskou strunku v sobě a systematicky rozvíjet mužské dovednosti, zatímco vnitřní žena sedí v koutě a čeká, jestli mi to někdy dojde... Došlo mi to! Díky Bohu jsem pochopila, že jsem si pro tento životní příběh vybrala ženské tělo a je dobré se s ním sžít, radovat se z něj a provonět ho ženským přístupek sama k sobě i k životu. A tím se mi otevřela tajemná komnata plná síly, vhledu a ženské mystiky.

Vidím kolem sebe mnoho žen, které nejsou spokojené ve své roli. Vidím zrovna tak i mnoho mužů, kteří se necítí být mužnými muži. Zákon rezonance pak magneticky přitáhne k polo-ženě polo-muže a ta si zoufá, že ten její je jako baba, a že musí všechno zařídit sama a dokonce ani ten obrázek ji na stěnu nepřibije. Polo-muž si zase připadá nedostatečně, protože se nedokáže zavděčit a ať dělá co dělá, úcty se od své ženy nedočká.

Ani jeden z partnerů není plně ve své kůži, ale přitom je těžké si polarity přehodit. Jak byly karty rozdány, tak se hraje...pokud svoje nastavení jeden z nich, ideálně oba, nezačane měnit a nenavrátí se do své přirozenosti. Tím se otevře prostor k proměně celého vztahu a zharmonizování jednotlivých rolí.

Když je žena ve ztahu v mužské roli, nezbývá muži v rámci vyrovnání jin-jang jiná pozice, než ženská. To platí samozřejmě i naopak.

Pokud cítíte, že máte v partnerství prohozené role, nebo jste sami, ale nejste plně ztotožněni se svojí ženskostí, nabízím pomoc s:

  • nalezením mentální příčiny, která nedovoluje přijmout svoji genderovou roli
  • proměnou tohoto programu
  • zharmonizovnáním vnitřní ženy/vnitřního muže
  • objevením jedinečných darů, kterou přijaté ženství nabízí
  • uvědoměním si, jak je možné se projevovat a komunikovat v souladu se sebou samým
  • pochopením, jak je možné budovat partnerství na novém základě
Práce s Terezkou pro mě byla příjemná, uklidňující. Měla jsem pocit, že celé sezení trvalo tak 20 minut, maximálně půl hodiny. Hodně mě překvapilo, že jsme spolu pracovaly asi 90 minut, čas opravdu běžel nějak jinak. Tereza mi pomohla posílit mojí sebedůvěru, uvědomit si svojí ženskost a sílu s ní spojenou. Od Terezky jsem odcházela klidná a s pocitem, že už můžu rodit, že už tam necítím nějakou brzdu, blok, který by mi v tom bránil.
Didis

Cena za sezení v délce
1,5 až 2 h je 4 000 Kč

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.