OSMIminutovka

Unikátní technika, která umí během pár minut ze STRESU A STRACHU vykouzlit VNITŘNÍ KLID.

Časté otázky

Nejsem moc zkušená v meditaci. Jsem spíš realistka. Budu to umět?

Ano, budete. Ještě se mi nestalo, že by někdo transformační práci pod mým vedením neuměl, nebo nezvládl.
Budete pracovat ve své mysli, kterou stejně každou minutu svého bdělého života používáte. Nejde o žádný změněný stav vědomí. Pomůžu Vám se uvolnit, uvnitřnit a to ostatní už se bude dít skoro samo :)
Praxe ukazuje, že všechny odpovědi máme uložené v sobě - v těle. Jen je třeba se umět správně zeptat - a to je moje práce - aby mohly být vyjeveny.
 

Jakým způsobem pracujete? Jak sezení probíhá?

Ono se těžko popisuje něco, co je maximálně prožitkové. Navíc, když zde technicky popíšu metodu, jakou Vás budu vést, vytvoříte si představu, která Vás může při práci spíš blokovat.

Celá moje práce je založená na dialogu, kdy kladu přesně cílené otázky a Vy ze svého naladění na moudrost těla a svoji Duši spontánně odpovídáte. Zní to neskutečně, ale ve skutečnosti to je velice jednoduché, protože všichni máme přístup k niterné moudrosti. Jen si ji v běžném životě málo uvědomujeme.

Tímto způsobem zpracováváme jeden strach a omezení za druhým a Vy vždy přesně víte, co je potřeba udělat, aby se Vám ulevilo. Vodítkem je Váš momentální pocit. Ze strachů se plynule stávají požehnání a poklady, které pak máte k dispozici pro Váš každodenní život. Jak k nim totiž jenou prošlápnete cestičku, jsou pro Vás kdykoliv dostupné...jen je stačí vyhledat skrze myšlenku - vzpomínku.

Vše, co při sezení objevíte, proměníte a uvědomíte si je VAŠE OSOBNÍ práce. Proto to má velikou hodnotu, protože si svoji mysl uspořádáte tak, jak to vyhovuje právě a jen Vám. Vytvoříte si takové obrazy, které oslovují právě Vaši duši a zvolíte si takové uvědomovací pomůcky, které se Vás niterně dotýkají a nebudete je tedy zapomínat. Moje úloha je být nestranná, nezasahovat do VAŠEHO procesu léčení, ale jen Vás navigovat a poukazovat na možnosti, které máte.

 

Nebudu po práci s Vámi následující dny rozhozená?

Nebudete. Celé sezení je koncipované tak, abyste na konci cítila úlevu a uvolnění.
Je pravda, že často přichází po takovéto intenzivní práci únava a je vhodné si bezprostředně poté dopřát klidový režim - třeba si vlézt do postele, nebo do vany a nechat celé uvědomění dousadit.

Než se nové uspořádání mysli prolne do všech jemnohmotných těl, včetně toho fyzického, trvá to obvykle až 21 dní. V tomto období doporučuji, abyste se k sobě chovala vlídně, jako k čerstvě narozenému miminku - dopřávala si takové aktivity, které Vás těší a harmonizují a nevystavovala se stresu, který není nezbytně nutný.

Po sezení také upozorňuji na to, že je dobré si všímat snů a znamení, které budou v následujících dnech přicházet. Při niterné práci dochází k aktivaci vlastní Duše a ta pak do života přitahuje nové informace, zkušenosti i lidi, kteří jsou v souladu s jejím posláním i učebním plánem.

 

Bojím se, že si nové programy neudržím. Že zase časem spadnu do stejných negativních prožitků, jako jsem prožíval předtím.

To, nakolik se vrátíte ke starému prožívání, nebo si udržíte nové a osvobozené, ve značné míře závisí na Vás samotném.

Cestička v mysli, vedoucí k důvěře a síle, kterou při našem sezení prošlapete, by časem opravdu zase mohla zarůst, pokud ji nebudete v každodenním životě prošlapávat.

Ode mě dostanete doporučení, jak pracovat sám se sebou, aby tato varianta nenastala, ale abyste si upevnil nové prožívání tak, aby se stalo Vaší přirozeností. Je to záležitost na 5 minut denně, kterou zvládne opravdu každý - tedy každý, kdo to se svojí proměnou myslí vážně.

Při sezení se naučíte velmi snadné techniky, které mohou mocně ovlivnit způsob, jakým budete používat sám sebe. Naučíte se dostat se do svého středu - do Duchovního Srdce a další  praktické metody k jemné a cílené práci na prosvětlení mysli.... ale to je potřeba prožít, ne o tom jen číst :)

 

Ty si terapeutka, léčitelka nebo snad guru?

:) tohle je častá otázka. Ptáte se, kdo vlastně jsem a jestli na to, co dělám, mám papír.
Papír nemám. Tedy alespoň ne v oblasti, která by souvisela s tím, co skrze tyto stránky nabízím. Vystudovala jsem vysokou školu v oboru "komunikace a masmédia."

Záměrně nepoužívám slovo "terapie, terapeutka," protože toto označení náleží diplomovaným odborníkům.

Léčitelka? Ne ne. To bych si nedovolila. Pokud přijde po naší společné práci uzdravení, nebo ustoupení symptomů nemoci, je to zásluha Boží Milosti a klientovy upřímné vůle změnit, jak o sobě a životě smýšlí.

Guru? To mě, přiznám se, rozesmálo. Uznávám jediného gurua - Absolutno. Zní to otřepaně, ale já se cítím být jen prostředníkem. Při sezení nechávám volně plynout proud intuice a vnímám, že to nejsem já, KDO koná.

Když mi otázku, zdali jsem dula či terapeutka, položila jedna milá masérka, spontánně jsem odpověděla: "Jsem krotitelka strachů." Přesné to není, ale přitom to moji práci docela dobře vyjadřuje. S tím rozdílem, že krotit budete Vy a já Vám budu navrhovat možnosti na co se zaměřit. Nejblíž je mi v tuto chvíli škatulka "Duchovní koučka," což zní dost podivně, ale zase to částečně vystihuje podstatu mé práce.
 
Takže kdo jsem? Lepší zažít, než popisovat :)