Tereza Kramerová a Emma Estrela Corrie vás zvou na

Workshop 
WIM HOF METHOD

LÁKÁ VÁS: 

 • Zvýšit úroveň své energie
  a cítit, jak vaše tělo pulzuje životem?
 • Zlepšit svoji výkonnost
  a umět nalézet svůj vnitřní klid?
 • Snížit úroveň stresu
  a nakopnout svoji kreativitu?
 • Zlepšit si imunitu
  a umět se lépe regenerovat?
 • Ovládat svoji tělesnou teplotu
  a cítit se dobře jak v chladu, tak v teple?
 • Poslat depresi k šípku
  a naučit se koupat ve vlastních endorfinech?

Pojďte si dopřát jedinečný workshop, který změní to, jak nahlížíte na své tělo, jak myslíte a jak dýcháte

Wim Hof Method kombinuje tři pilíře: vědomé dýchání, řízené otužování a nastavení mysli

Wim Hof je držitelem 26 světových rekordů. Vylézl v rekordním čase na Kilimanjaro pouze v trenkách, uběhl Marathon v Namibijské poušti bez vody a dokázal v laboratorních podmínkách deaktivovat endotoxin, který mu byl vstříknut do žíly.

Přišel na to, jak se dají vědomě ovlivňovat autonomní a autoimunitní procesy, a navíc vyvinul metodu, díky které to umí naučit kohokoliv. I vás!

Wim Hof Method pomohla už desetitisícům lidí po celém světe. Pozitivní změnu na zdraví zaznamenali například i lidé s Lymskou boreliózou, artritidou či astmatem a alergiemi.

Skvělých výsledků dosahuje WHM i u deprese a dalších psychických obtíží.

Děkuji za krásné a vědomé vedení při dýchání a při vstupu do ledu. Zážitek je nepopsatelný, spojení s tělem i s duší. Kdo se hledá, tak jako já a stále se nemůže najít, tento seminář byl pro mě zkratkou. Dnes už mi nestačí otužování ledovou sprchou, už potřebuji vanu na zahradu a nořit se do ledové vody . V dýchání pokračuji a pocity jsou stále intenzivnější. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit tak skvělé akce. Byly to nejlépe investované peníze. Děkuji z celého srdce.

Andrea Vozárová

Přizvala jsem k sobě CERTIFIKOVANOU LEKTORKU WHM z Anglie, Emmu Estrelu Corrie

Patří do Wimova nejužšího týmu a jezdí s ním na letní i zimní expedice. Má nejen mnoho zkušeností, ale i skvělou intuici a laskavost, kterou bych si při prvním ponoření se do WH metody sama přála mít k dispozici.

Emminy příspěvky budu překládat, takže se nemusíte bát, že vám něco unikne, pokud nehovoříte plynně anglicky!

 S Emmou vám dáme nástroje, díky kterým odemknete svůj skrytý potenciál a provedeme vás:

 • vědeckými základy Wim Hof Method,
  abyste pochopili, jak celá metoda funguje.
 • praktickými zkušenostmi s WHM,
  abyste si osahali reakce svého těla a věděli, jak s ní pracovat i nadále.
 • kouzlem dechových cvičení,
  které jsou základním kamenem této metody a budete vědět, jak je praktikovat bezpečně.
 • celou řadou lidských příběhů,
  díky kterým získáte motivaci pokračovat v praxi i doma, protože pochopíte, jak masivním způsobem tato metoda ovlivňuje stav fyzického těla i psychiku.
 • vnořením se do ledové vody,
  abyste sami zažili, jak skvěle se budete cítit, až z ní vylezete a uměli pak rozvádět teplo po těle.

Wim Hofovou metodou nakopnete svůj imunitní a kardiovaskulární systém, zvýší se vám výkonnost, zbystří se vám mysl, zoptimalizuje se vaše úroveň energie, naučíte se pracovat se stresem a posílí se propojení mezi vaším tělem a myslí!

Děkuji za krásné a vědomé vedení při dýchání a při vstupu do ledu. Zážitek je nepopsatelný, spojení s tělem i s duší. Kdo se hledá, tak jako já a stále se nemůže najít, tento seminář byl pro mě zkratkou. Dnes už mi nestačí otužování ledovou sprchou, už potřebuji vanu na zahradu a nořit se do ledové vody. V dýchání pokračuji a pocity jsou stále intenzivnější. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit tak skvělé akce. Byly to nejlépe investované peníze. Děkuji z celého srdce.

Andrea

A já, Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli a certifikovaná instruktorka Wim Hof Method, s vámi navíc posdílím:

 • Jak mysl ovlivňuje prožitek v ledu,
  abyste pochopili, že to jste vy, kdo řídí, jak se budete cítit.
 • Vizualizační techniky, které fungují
  a umožní vám si ledovou koupel v klidu užít.
 • Zásadní trik, jak přimět mozek,
  aby začal otužování milovat.
 • Jak můžete pracovat s energií,
  abyste se v ledové vodě uměli zahřát zevnitř.

Vše výše zmíněné jsem aktivně používala, když jsem v ledovém bazénku strávila celých 22 minut. Tělo i mysl krásně spolupracovaly a měla jsem chlad pod kontrolou. Toto své poznání a zkušenost velmi ráda předám i vám!

Jako BONUS získáte profesionální fotku z bazénku s ledem, aby vám přátelé uvěřili, že jste to opravdu dali! Budete mít pak krásnou vzpomínku a připomenutí, že mysl je silnější než tělo, a překonali jste sami sebe.

Pokud jste dočetli až sem, tak vás jistě zajímá, kdy a kde se bude tento workshop konat

Workshop bude probíhat v nádherné a inspirující škole Da Vinci, Na drahách 20, Dolní Břežany, která má jedinečný genius loci, dechberoucí zahradu a je architektonickým skvostem.

Začneme v 10 a končit budeme kolem 17. hodiny

Cena je 3000 Kč + 21 % DPH

Celkem za tento život proměňující workshop zaplatíte 3630 Kč

Abychom neztráceli čas řešením oběda, zařídili jsme jídlo za vás! Společně si užijeme veganský oběd, který je v ceně workshopu.

Kapacita je omezena jen na 24 lidí pro každý termín, takže neváhejte dlouho! Máte možnost si vybrat z těchto dvou možností:

Pokud na vás nevyzbylo místo a chcete dostat přednostní e-mail s informací o nových termínech, zapište se do TOHOTO SEZNAMU>>>.

Jestli se vám nechce čekat a rádi byste nějak začali, prostudujte si můj článek Laskavé otužování krok za krokem pro teplomilce>>>.

Ahoj Terezko, jedním slovem nádherné... ne, musím přidat. Báječné, neskutečně skutečné, prostě Boží! :-). Všechno! Celý workshop, prostory, kde se workshop konal, Tvé a Emmino úžasné vedení, boží hudba, která nás doprovázela. Krásné fotografie a okamžiky zachycené tvým manželem Danielem, všudypřítomná atmosféra, energie, jedinečné prožitky a přiblížení se ke své duši při dechových cvičeních. Setkání se s ledovou vodou, která mě vlastně po celodenní přípravě "vřele" přivítala a já se z ní těšila a už vůbec se jí nebojím. Naopak, pocítila jsem její kouzlo a už vím, jak s ní vědomě pracovat tak, aby krásně pomáhala mému tělu i mysli. Jsem nadšená, že jsem tehdy spontánně zakoupila místo na tvůj workshop a jela. Jakkoli se to tehdy zdál šílený nápad, protože já jsem teplomilec a nijak jsem se předtím nikdy neotužovala, volání duše bylo silnější a intuice mě opět nezklamala. Díky za všechno, stává se ze mě studenomilec a věřím, že se nevidíme naposledy a "vřele" doporučuji všem, které jenom napadla ta myšlenka, setkat se vědomě s ledem, na workshopu Terezky Kramerové. Jeďte! 🙂

Zuzana Kučerová

Možná se vám teď v hlavě honí tyto otázky. Pojďme se na ně podívat spolu!

Má WHM nějaké kontraindikace?

Ano, vystavování se chladu se nedoporučuje lidem s Raynaudovou nemocí, s epilepsií a srdečními problémy. Workshop není určen pro těžce nemocné lidi, ani pro ty, kteří procházejí akutní nemocí. Také se nedoporučuje začínat s praktikováním této metody v těhotenství. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se svým lékařem.

Musím mít už nějakou zkušenost s otužováním?

Ne. Tento workshop je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší. Respektujeme zkušenosti každého z vás a přednášíme tak, aby byly informace a praktické nácviky užitečné jak pro ty, co půjdou do ledu poprvé, tak pro ty, kteří již mají s WHM nějakou zkušenost. Pokud máte chuť se přecejen trošku připravit, můžete doma začít studenými sprchami.

Co když nezvládnu vlézt do bazénku s ledem?

Tak se nic neděje. Veškerá cvičení jsou dobrovolná a věřte mi, že budete tak dechem připravení a namotivovaní, že se nebudete moci dočkat, až do ledu hupsnete.

Co mám mít s sebou?

* Pohodlné oblečení na dechová cvičení * Teplé oblečení na zahřátí * Spacák * Karimatku * Plavky * Ručník * Oblíbený hrneček a otevřenou mysl :)

Od kolika let je WHM vhodná?

Na workshop se mohou přihlásit dospěláci od 18 let. Pro děti se nedoporučuje toto dechové cvičení, protože krátkodobě mění vyplavování hormonů, a zatím nejsou studie na to, jaký může mít tato skutečnost vliv na vývoj dítěte.

Metoda Ledového muže ke mně přišla zhruba před rokem, a jak už to tak bývá, říkala jsem si, že to není nic pro mě, a že to odkládám kamsi do vzdálené budoucnosti i když vidím jak to pozitivně s lidmi pracuje. Pak přišlo léto a zpráva od Terezy z Pyrenejí, a bylo rozhodnuto. První workshop v Praze s Emmou a s ní byl ihned objednán. V den konání akce mě přepadla obava. I jsem přemýšlela z toho vycouvat a nechat celou zálohu propadnout. No a co, řikala jsem si, někdy to prostě nejde přes sílu, avšak touha a potřeba vyhrála a já na workshop dorazila. Už od začátku vše plynulo v radosti. Lektorky nás s lehkostí přenášely do podstaty Wim Hofovy práce, dýchání a sbližování se s ledem. První test pro mě dopadl nevalně. Trochu jsem se lekla a bohužel tím získala strach, v hlavě se pak mihotaly myšlenky, zda to opravdové ponoření dám. Druhý test rukou naštěstí dopadl mnohem lépe, a nakonec jsem se i s obavami do ledu plně vnořila.

Zážitek to je nepopsatelný. Neříkám, že jednoduchý, ale velmi obohacující. Za mě je Wim Hof génius. Jeho metoda je zázrak a já nyní vím, že i když jsem prošla různými metodami práce na sobě, tak toto předčilo mé očekávání. Wim mi osvobodil mysl, dodal energii a vzpruhu do života. A hlavně možnost na sobě pracovat v tomto duchu dále.

Marta