Tereza Kramerová a Emma Estrela Corrie vás zvou na

Workshop WIM HOF METHOD

Láká vás:

 • Zvýšit úroveň své energie
  a cítit, jak vaše tělo pulzuje životem?
 • Zlepšit svoji výkonnost
  a umět nalézet svůj vnitřní klid?
 • Snížit úroveň stresu
  a nakopnout svoji kreativitu?
 • Zlepšit si imunitu
  a umět se lépe regenerovat?
 • Ovládat svoji tělesnou teplotu
  a cítit se dobře jak v chladu, tak v teple?
 • Poslat depresi k šípku
  a naučit se koupat ve vlastních endorfinech?

Pojďte si dopřát jedinečný workshop, který změní to, jak nahlížíte na své tělo, jak myslíte a jak dýcháte

Wim Hof Method kombinuje vědomé dýchání, řízené otužování a meditaci/proměnu vědomí

Wim Hof je držitelem 26 světových rekordů. Vylézl v rekordním čase na Kilimanjaro pouze v trenkách, uběhl Marathon v Namibijské poušti bez vody a dokázal v laboratorních podmínkách deaktivovat endotoxin, který mu byl vstříknut do žíly.

Přišel na to, jak se dají vědomě ovlivňovat autonomní a autoimunitní procesy, a navíc vyvinul metodu, díky které to umí naučit kohokoliv. I vás!

Wim Hof Method pomohla už desetitisícům lidí po celém světe. Pozitivní změnu na zdraví zaznamenali například i lidé s Lymskou boreliózou, artritidou či astmatem a alergiemi.

Skvělých výsledků dosahuje WHM i u deprese a dalších psychických obtíží.

Děkuji za krásné a vědomé vedení při dýchání a při vstupu do ledu. Zážitek je nepopsatelný, spojení s tělem i s duší. Kdo se hledá, tak jako já a stále se nemůže najít, tento seminář byl pro mě zkratkou. Dnes už mi nestačí otužování ledovou sprchou, už potřebuji vanu na zahradu a nořit se do ledové vody . V dýchání pokračuji a pocity jsou stále intenzivnější. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit tak skvělé akce.Byly to nejlépe investované peníze. Děkuji z celého srdce.
Andrea Vozárová

Pozvala jsem do Čech certifikovanou lektorku WHM z Anglie, Emmu Estrelu Corrie

Patří do Wimova nejužšího týmu a jezdí s ním na letní i zimní expedice. Má nejen mnoho zkušeností, ale i skvělou intuici a laskavost, kterou bych si při prvním ponoření se do WH metody sama přála mít k dispozici.

Celý workshop budu tlumočit, takže se nemusíte bát, že vám něco unikne, pokud nehovoříte plynně anglicky!

Emma vám dá nástroje, díky kterým odemknete svůj skrytý potenciál a provede vás:

 • vědeckými základy Wim Hof Method,
  abyste pochopili, jak celá metoda funguje.
 • praktickými zkušenostmi s WHM,
  abyste si osahali reakce svého těla a věděli, jak s ní pracovat i nadále.
 • kouzlem dechových cvičení,
  které jsou základním kamenem této metody a budete vědět, jak je praktikovat bezpečně.
 • celou řadou lidských příběhů,
  díky kterým získáte motivaci pokračovat v praxi i doma, protože pochopíte, jak masivním způsobem tato metoda ovlivňuje stav fyzického těla i psychiku.
 • vnořením se do ledové vody,
  abyste sami zažili, jak skvěle se budete cítit, až z ní vylezete a uměli pak rozvádět teplo po těle.

Wim Hofovou metodou nakopnete svůj imunitní a kardiovaskulární systém, zvýší se vám výkonnost, zbystří se vám mysl, zoptimalizuje se vaše úroveň energie, naučíte se pracovat se stresem a posílí se propojení mezi vaším tělem a myslí!

A já, Tereza Kramerová, průvodkyně po krajině mysli, o vás budu nejen pečovat a podporovat vás, ale také s vámi posdílím:

 • jak mysl ovlivňuje prožitek v ledu,
  abyste pochopili, že to jste vy, kdo řídí, jak se budete cítit.
 • vizualizační techniky, které fungují
  a umožní vám si ledovou koupel v klidu užít.
 • zásadní trik, jak přimět mozek,
  aby začal otužování milovat.
 • jak můžete pracovat s energií,
  abyste se v ledové vodě uměli zahřát zevnitř.

Vše výše zmíněné jsem aktivně používala, když jsem v ledovém bazénku strávila celých 22 minut. Tělo i mysl krásně spolupracovaly a měla jsem chlad pod kontrolou. Toto své poznání a zkušenost velmi ráda předám i vám!

Pokud jste dočetli až sem, tak vás jistě zajímá, kdy, kde a za kolik se bude tento workshop konat. Už se k tomu dostáváme..

Workshop bude probíhat v nádherné a inspirující škole Da Vinci, Na drahách 20, Dolní Břežany, která má jedinečný genius loci a je architektonickým skvostem.

Program pro vás máme nachystaný od 10 do 17 h

Cena je 3000 Kč + 21 % DPH

Celkem za tento život proměňující workshop zaplatíte 3630 Kč

Abychom neztráceli čas řešením oběda, zařídili jsme jídlo za vás! Společně si užijeme veganský oběd, který je v ceně workshopu.

Jste náhradníci a místa se uvolňují podle toho, jak někdo nezaplatí, nebo mu něco zkříží plány a odhlásí se. Takže si nemůžete moc vybírat. Proklikněte si všechna tlačítka a tam, kde se ve formuláři ukáže volné místo, se prosím zapište.

WHM můžete na vlastní dech i kůži poznat:

Možná se vám teď v hlavě honí tyto otázky. Pojďme se na ně podívat spolu!

Musím mít už nějakou zkušenost s otužováním?

Ne. Tento workshop je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Emma respektuje zkušenosti každého z vás a přednáší tak, aby byly informace a praktické nácviky užitečné jak pro ty, co půjdou do ledu poprvé, tak pro ty, kteří již mají s WHM nějakou zkušenost.

Co mám mít s sebou?

* Pohodlné oblečení na dechová cvičení * Teplé oblečení na zahřátí * Spacák * Karimatku * Plavky * Ručník * Oblíbený hrneček a otevřenou mysl :)

Co když nezvládnu vlézt do bazénku s ledem?

Tak se nic neděje. Veškerá cvičení jsou dobrovolná a věřte mi, že budete tak dechem připravení a namotivovaní, že se nebudete moci dočkat, až do ledu hupsnete.

Má WHM nějaké kontraindikace?

Ano, vystavování se chladu se nedoporučuje lidem s Raynaudovou nemocí. Také se nedoporučuje začínat s praktikováním této metody v těhotenství a lidem s epilepsií. Dýchání je prospěšné pro všechny a celou dobu máme nad procesem kontrolu, stejně tak i při pobytu v bazénku, takže i nemocní lidé můžou s mírnými úpravami a s respektem k vlastnímu tělu WMH praktikovat. Pokud máte jakékoliv pochybnosti ohledně zdravotního stavu, doporučujeme KONZULTACI S LÉKAŘEM.